Stanowiska handlowe zaznaczone są na niebiesko.

Kiermasz

Przy tak udanej prezentacji i zabawie, goście Festiwalu masowo naparli na sklepowe stoiska chcąc natychmiast zaspokoić złapanego bakcyla. Ruch w interesie był na okrągło, od pierwszej do ostatniej chwili trwania Festiwalu. Ich potrzeby nabycia kolejek, modeli, torowisk, budownictwa i wszelakich akcesoriów do budowy makiet na pewno z zadowoleniem zaspokajały sklepowe i giełdowe stanowiska usytuowane wzdłuż długiego i szerokiego korytarza oraz łącznika w drugiej części budynku.

Świat Modeli – Ryszard Herok – Rybnik – http://swiatmodeli.com/ – ma największą ofertę modeli niepospolitych, od różnych małych lub niszowych wytwórców.

JAGA – Andrzej Barski – Siemianowice Śl. – http://www.jaga-hobby.pl/ – ma bogatą ofertę budownictwa, zieleni i innych akcesoriów do budowy makiet.

KoTeBi – Stefan Stachowicz – Kruszyn k/o Włocławka – https://www.swiatmodeli.eu/ – producent wycinanych laserem z kartonu i sklejki: budownictwa, infrastruktury, urządzeń, materiałów i wszelakich akcesoriów do budowy makiet i modeli.

PHU @ZUZAKOWO – Grzegorz Wywiał – Jaworzno – sklep z zabawkami.

ZAKLEJONY.PL – Marcin Włodarczyk – Warszawa – https://www.facebook.com/Zaklejony-Sklep-modelarsko-naukowy-239460732836615/ – sklep modelarsko-naukowy i inne.

A&S Project – Agnieszka i Sławomir Kostorz – Chorzów – https://asprojekt.sklep.pl/ – producent wycinanych laserem z kartonu: budownictwa, infrastruktury, urządzeń do budowy makiet i modeli.

WARS-ik – Maciej Szewczyk – Wrocław – http://www.shk.org.pl/wydawnictwa – z bogatą ofertą „kolejowych” wydawnictw.


fot. Andrzej Wilk

fot. Andrzej Wilk

fot. Andrzej WilkPHU @ZUZAKOWO

fot. Andrzej Wilk

fot. Andrzej Wilk

fot. Andrzej WilkGiełda

Stragany z kolejkami prowadzili znani giełdowicze: Piotr Rosikoń i Artur Przewłocki z Warszawy, Lech Figurski z Wrocławia, Janusz Bochenkiewicz, Stefan Dyrda.


fot. Andrzej Wilk


fot. Andrzej Wilk


fot. Andrzej Wilk